Tapybos Pagal Skaičius Rinkinys „Saulėlydžio Prieplauka”, 40×50 cm

19.97 su PVM

Tapybos Pagal Skaičius Rinkinys „Saulėlydžio Prieplauka”, 40×50 cm

19.97 su PVM

✅ Atrakinkite savo kūrybinį potencialą su tapybos pagal skaičius rinkiniu

✅ Skatina atsipalaidavimą ir suteikia pasiekimo pojūtį, paverčiant meną terapine veikla

✅ Pagerinkite savo namų dekorą asmeniniu meno kūriniu, atspindinčiu jūsų unikalią asmenybę ir kūrybiškumą

✅ Puikiai tinka kaip apgalvota ir unikali dovana, leidžianti dalintis dalele savo kūrybiškumo su mylimais žmonėmis

✅ Rinkinyje rasite viską, kas reikalinga pradėti tapyti nedelsiant

✅ Tinka visoms amžiaus grupėms, tad tai yra puikus ir edukacinis užsiėmimas visai šeimai

Rinkinyje: drobė, 3 teptukų rinkinys, numeruoti akriliniai dažai (24 spalvos), laikiklis pakabinti ant sienos, kontrolinis lapas su paveikslo schema

🔥 Pirkite 2 rinkinius ir DAR 2 IŠSIRINKITE VISIŠKAI NEMOKAMAI

Neturime

PRISTATYMAS PER 1-2 DIENAS

PRISTATYMAS NEMOKAMAS NUO 49€

90 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Atraskite Piešimo Džiaugsmą

Nerkite į meno pasaulį su mūsų „Tapyba pagal Skaičius“ rinkiniu, sukurtu tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems tapytojams. Ši patirtis – tai daugiau nei tik spalvų užpildymas; tai kelionė kuriant savo šedevrą. Ar norite atsipalaiduoti po sunkios dienos, ar ieškote naujo hobio, mūsų rinkinys siūlo puikų atsipalaidavimo ir pasitenkinimo derinį. Kiekvienas teptuko brūkšnys pavers jūsų drobę į kvapą gniaužiantį meno kūrinį, kurio eksponavimu galėsite didžiuotis.

Kūrybinė Kelionė Į Vidinę Ramybę

Mūsų sparčiame pasaulyje atrasti ramybės akimirką gali būti sudėtinga. „Tapyba pagal Skaičius“ rinkinys siūlo ne tik kūrybinę išeitį, bet ir tampa galinga priemone sąmoningumui bei streso mažinimui skatinti. Tapyba, dėmesys spalvoms ir formoms, bei pasitenkinimas užbaigus paveikslą padeda išvalyti protą ir sumažinti įtampą. Tai ne tik meno projektas, tai – pabėgimas į ramybės ir spalvų pasaulį. Leiskite kiekvienam potepliui vesti jus link taikesnės būsenos, įrodant, kad kiekviena tapybos minutė yra žingsnis link vidinės ramybės.

Asmeniškumas Kiekvienoje Dovanoje

Ieškote tobulos, unikalios dovanos? Daugiau ieškoti nereikia. Baigtas „Tapyba pagal Skaičius“ drobės darbas yra ne tik asmeninis kūrinys, bet ir širdinga dovana, kurioje paliekate savo asmeninį pėdsaką. Nuo gimtadienių iki metinių ar ``tiesiog taip`` progų, dovanoti savo pačių nutapytą paveikslą suteikia emocinę vertę, kuria negali pasigirti jokia parduotuvėje įsigyta prekė. Be to, mūsų rinkiniai suteikia viską, ko reikia šedevro sukūrimui: nuo teptukų iki ryškių akrilinių dažų ir paruoštos drobės. Tai – viskas apimantis sprendimas, kuris garantuoja, kad jūsų dovana bus ilgai prisimenama ir branginama.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Simona Verbickiene

Labai gera meditacija, gražu. Daug darbo☺️