„Aromatic 89” 100% Eterinis aliejus – Eukaliptų

8.97 su PVM

„Aromatic 89” 100% Eterinis aliejus – Eukaliptų

8.97 su PVM

Eukaliptų (lot. Eucalyptus Globulus) eterinis aliejus pasižymi lengvu, vėsinančiu ir gaiviu aromatu, persipinančiu su spygliuočių medienos natomis. Manoma, kad viena iš aliejaus savybių: padėti pašalinti nuovargį, apatiją, mieguistumą ir padidinti produktyvumą. Taip pat tinka probleminės odos priežiūrai, esant spuogams ir išsiplėtusioms poroms, slenkantiems plaukams, pleiskanojančiai galvos odai. Gali būti naudojamas ir kaip priemonė nuo vabzdžių.

Neturime

PRISTATYMAS PER 1-2 DIENAS

PRISTATYMAS NEMOKAMAS NUO 49€

90 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Prekės ženklas

Kiekis

10ml

Eukaliptų eterinis aliejus:
gali būti naudojamas kaip priemonė, palengvinanti peršalimo simptomus;
valo ir grynina patalpų orą, todėl galima garinti difuzoriuje ar aromaterapinėje lempoje;
gali padėti palengvinti reumato, simptomus, sąnarių skausmą (masažuojant);
manoma, kad gali padėti apsisaugoti nuo graužikų, nes jiems eukaliptų kvapas nepatinka;
kt.

Kaip tinkamai naudoti eukaliptų eterinį aliejų?

Odos ir plaukų priežiūrai reikia ne daugiau nei 7 ar 10 lašų eukaliptų eterinio aliejaus. Sumaišykite su 10–15 g bazinio aliejaus pvz., migdolų, vynuogių sėklų ar kt. Galima lašinti ir į pasirinktą šampūną, kondicionierių, maišyti su mėgiamu kremu ir pan.

Masažui, 1 ar 2 valgomuosius šaukštus pasirinkto augalinio aliejaus (alyvuogių, migdolų, kviečių daigų kt.), sumaišykite su 4–5 lašais eukaliptų eterinio aliejaus.

Tonizuojančiai ir jėgas atstatančiai voniai rinkitės mišinį iš 4–7 lašų eukaliptų, sumaišytų su 1 valgomuoju šaukštu pieno, medaus, jūros arba valgomosios druskos. Maudynėms skirkite 10–15 min.

Pirtyje ir saunoje, garinkitės su 5–7 lašais eukaliptų aliejaus, įlašintais į nedidelį karšto vandens indą. Jokiu būdu gryno aliejaus nešlakstykite ant karštų akmenų.