„Aromatic 89” 100% Eterinis aliejus – Bergamočių

8.97 su PVM

„Aromatic 89” 100% Eterinis aliejus – Bergamočių

8.97 su PVM

Maloniai gaivus ir nuotaiką pakeliantis bergamočių (lot. Citrus bergamia) eterinis aliejus pasižymi vėsiu, bet tuo pat metu saldžiu subalansuotu citrusinių vaisių aromatu, papildytu lengvu gėlių ir karstelėjusiu medienos atspalviu. Tai vienas iš pagrindinių sudedamųjų elementų gaminant kvepalus, dėl savo išskirtinio gebėjimo fiksuoti sudedamųjų aromatų puokštę ir harmonizuoti visas esencijas, sustiprinant jų kvapą.

Neturime

PRISTATYMAS PER 1-2 DIENAS

PRISTATYMAS NEMOKAMAS NUO 49€

90 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Prekės ženklas

Kiekis

10ml

Bergamočių eterinis aliejus:
pasižymi antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis;
gali padėti sumažinti stresą, palaikyti nuotaiką;
gali padėti palengvinti peršalimo, gripo sukeltus simptomus;
tinka riebios odos priežiūrai, spuogų gydymui;
gali padėti mamai po gimdymo, norint atstatyti vidinę harmoniją ir balansą.
kt.

Kaip tinkamai naudoti bergamočių eterinį aliejų?

Jei šaltuoju (ir ne tik) metų laiku dažnai kenčiate nuo lūpų pūslelinės, kelis lašus bergamočių aliejaus sumaišykite su baziniu arbatmedžių aliejumi ir kas kelias valandas vatos diskeliu užtepkite ant iškilusios pūslės.
Esant riebiai, inkštiruotai, spuoguotai, dėmėtai odai, į bazinį kviečių gemalų aliejų įmaišykite kelis lašus bergamočių eterinio aliejaus ir įmasažuokite į pažeistas vietas. Taip pat galite garinti veidą  verdančiu vandeniu su bergamote.
Psoriazės (žvynelinė) simptomai taip pat palengvės, jei bergamočių aliejų sumaišysite su nakvišų aliejumi ir masažuosite paveiktą vietą arba įpilsite į vandenį maudydamiesi vonioje.
Esant stresui, prastai nuotaikai, nerimui, kelis lašus bergamočių eterinio aliejaus užlašinkite ant žvakės, įlašinkite į difuzorių ar kitą aromaterapijai naudojama įrenginį ir mėgaukitės po namus besisklaidančiu raminančiu aromatu.

Atsargumo priemonės:

Nors bergamočių eterinis aliejus itin naudingas, būtina žinoti, kad naudojant tiesiai ant odos gali nudeginti, jei iš karto po naudojimosi oda bus veikiama saulės. Taigi aliejumi pateptas vietas patartina saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.