„Aromatic 89” 100% Eterinis aliejus – Arbatmedžių

8.97 su PVM

„Aromatic 89” 100% Eterinis aliejus – Arbatmedžių

8.97 su PVM

Arbatmedžio (lot. Melaleuca alternifolia, angl. Tea tree oil) eterinis aliejus, dar vadinamas pražangialapių mirtenių aliejumi, išsiskiria intensyviu, šiek tiek eukaliptą ir medieną primenančiu kvapu. Labiausiai vertinamas dėl sveikatai palankių savybių. Plačiai naudojamas įvairios paskirties odos ir plaukų priežiūros priemonėse.

Neturime

PRISTATYMAS PER 1-2 DIENAS

PRISTATYMAS NEMOKAMAS NUO 49€

90 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Prekės ženklas

Kiekis

10ml

Arbatmedžio eterinis aliejus:
pasižymi antibakterinėmis, antivirusinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Naudojamas išoriškai;
rekomenduojamas aknės pažeistos odos priežiūrai;
naudojamas garinimui, kaip profilaktinė priemonė prasidėjus peršalimo ir užkrečiamųjų ligų sezonui;
tai naudinga pagalbinė priemonė peršalus, sergant gripu ar infekcinėmis ligomis;
liaudies medicinoje rekomenduojamas grybelio ar karpų pažeistos odos priežiūrai.

Trumpai tariant, tai vertingas pagalbininkas, siekiant užkirsti kelią bakterijų, virusų ir grybelių sukeliamiems negalavimams. Todėl naudojamas dezodorantams, kremams nuo spuogų, kūno losjonams, pėdų priežiūrai, dantų pastose ir pan.

Kaip naudoti arbatmedžio eterinį aliejų?

Jei nesate alergiški įvairioms žolelėms, eteriniams aliejams ir pan., arbatmedžio eterinis aliejus nesukels neigiamos reakcijos, jei koks lašelis pateks ant odos. Tačiau kaip ir kitus eterinius reikia skiesti su baziniu aliejumi ar kita odai draugiška priemone. Juo galima praturtinti veido kremus, kūno losjonus, pėdų priežiūros priemones, skystus muilus ir kt.

Jokiu būdu nenaudokite į vidų, todėl verčiau nerizikuokite lašinti į dantų pastas ar kitas burnos priežiūros priemones, kad nenurytumėte.

Garinimui į difuzorių ar kitą priemonę lašinkite 2–4 lašus eterinio aliejaus.
Voniai pakaks ir 3 lašų, ypač jei nesate tikri dėl odos jautrumo.
Pirtims pasigaminkite purškalą ir juo išpurkškite sienas, gultus ar / ir grindis. Kvapo intensyvumą rinkitės pagal poreikį. Galite maišyti su eukaliptu ar kitu pasirinktu eteriniu aliejumi.

Aknės pažeistai odai prižiūrėti tiks turimas kremas ar pasirinktas lengvas bazinis aliejus, pvz., simondsijų ar abrikosų kauliukų. Įlašinkite porą lašų ir gerai išmaišykite.

Su kokiais aliejais maišyti?

Patalpų garinimui derės su citrina ar / ir eukaliptu. Masažams maišykite pagal siekiamą terapinį poveikį, pavyzdžiui, su levandomis ir rozmarinu.